Logo

Proč s námi spolupracovat?

Zabýváme se sjednáváním hypoték a jejich refinancováním, úvěrů ze stavebního spoření a dalšími úvěry již od r. 2008.

Finančních produktů včetně hypoték je na trhu velké množství. My vám pomůžeme se zorientovat v jejich nabídce. Prostřednictvím těchto stránek můžete získat lepší nabídku než při přímém jednání s bankou. Poradíme vám, jak se připravit na situace, které mohou v životě nastat a také jak si zachovat svůj životní standard.

Náhled

Naší prioritou je nabídnout klientovi produkty s co nejnižšími náklady, které se k dané smlouvě vztahují. Nejlevnější hypotéka, kterou vám sjednáme, se obejde i bez zbytečných poplatků. Půjčit si peníze znamená také nemalou administrativní zátěž a další poplatky. My vám zpracujeme všechny smlouvy bez poplatků. Neúčtujeme si peníze za odhad nemovitosti a ani poplatek za čerpání na návrh na vklad zástavního práva. Rovněž není potřeba uzavírat pojištění proti neschopnosti splácet, kreditní karty a další produkty, které zbytečně zvyšují náklady na splátku hypotéky.

Spoluprací s námi získáte také mnohem nižší úrokové sazby o 0,3 – 0,5%.
Hypoteční kalkulačka vám snadno ukáže, kolik ušetříte.

Co vše vám zajistíme?

- Komplexní vyřízení hypotéky zdarma, vč. servisu po dobu trvání hypotéky
- Vedení hypotéčního účtu zdarma
- Hypotéku bez nutnosti uzavírání dalších pojištění
- Neplatíte poplatek za odhad nemovitosti
- Neplatíte za čerpání na návrh na vklad zástavního práva

Ne každý se umí v nabídkách bank orientovat. Pomohu vám sjednat hypotéku s co nejlepšími podmínkami na trhu. V případě, že nastane komplikace, lze ji s bankou vyřešit, případně se domluvit v jiné bance, která bude ochotna vám vyjít vstříc. Snažíme se vám ušetřit čas, peníze i nervy.

Pro své zákazníky máme připraveno mnoho benefitů

• kompletní vyřízení zdarma
• Nad rámec služby mohu zařídit daňové přiznání pro daň z nabytí nemovitosti ( Cena 1000 Kč/ byt, 1500 Kč dům – vše bez DPH, nejsme plátci)

Jak hypoteční kalkulačka funguje?

Použít kalkulačku hypotéky je velmi snadné. Stačí, když zadáte požadovanou výši hypotéky, o kterou chcete žádat, délku požadované splatnosti hypotéky, délku fixace úrokové sazby a hodnotu předpokládané zástavy. Tyto stačí zadat do kolonek, popřípadě vybrat za použití přednastaveného výběru, a ihned se Vám zobrazí nejen výše měsíční splátky, ale například i celková výše úroků, nebo konečná částka úvěru, kterou za dobu splatnosti hypotéky zaplatíte. Hypoteční úvěry jsou možné od 300tis; horní hranice je limitována pouze vašimi příjmy.

Garantujeme, že máte vše gratis- bez poplatkú a navíc s nižší sazbou v průměru o 0,3%-0,7% než jakou byste dostali v bance!

Jak získat nejvýhodnější hypoteční úvěr?

PoptavamHypoteku.cz spolupracuje jen s těmi nejlepší hypotečními poradci v oboru, na které se múžete obracet se svými poptávkami na klasické hypotéky, úvěry ze stavebního spojení, americké hypotéky nebo refinancování vaší současné hypotéky.

Jediné, co je třeba udělat, je vyplnit u konkrétní kalkulace na našich stránkách jednoduchý dotazník. Je to velice snadné, zabere Vám to jen několik minut. Tím se vytvoří poptávka hypotéky a vám na email přijdou přihlašovací údaje do klientské části, kde pak po přihlášení můžete komunikovat přímo s konkrétním hypotékářem nad nastavením hypotečního úvěru.

Velkou výhodou je, že všechny služby portálu PoptavamHypoteku.cz můžete využívat zcela ZDARMA!

Hledáte tu správnou nemovitost? Pomůžeme!

Naše služby zahrnují také vyhledání nemovitosti. Díky spolupráci s realitními makléři vám umíme vyhledat vhodné nemovitosti dle vašeho zadání. Stačí jen vyplnit vaši poptávku. Nemusíte se obávat, že by vám naši makléři sami volali- kontakt na vás makléřům předáme pouze v případě, pokud vám některá z nabídek bude vyhovovat a budete si chtít nemovitosti osobní? prohlédnout. Tato služba je pro naše klienty ZDARMA!