Logo

Refinancování hypotéky

Chcete hypotéku u své banky nastavit na mnohem výhodnější úrok a získat lepší podmínky při splácení?
Končí vám fixace? Pak je nejvyšší čas uvažovat o refinancování hypotéky.


Tento způsob, jak si snížit náklady na hypotéku po skončení fixace, je v posledních letech velice oblíbený. Refinancování hypotéky zjednodušeně znamená splacení původní hypotéky u stávající banky jiným úvěr, který nadále splácíte. Základem pro výhodné refinancování je propočet všech nákladů, které s ním souvisí. Prostřednictvím mé stránky můžete získat mnohem lepší nabídku na tuto službu. Záleží vždy na konkrétní bance, jak má tyto poplatky nastaveny.

Ne každý se s bankou umí domluvit tak, aby pro něj byla nová smlouva výhodná
a my to umíme pro naše klienty zařídit díky dlouholetým zkušenostem.

Náhled

Kdy se zajímat o refinancování hypotéky?

O refinancování je potřeba se začít zajímat ideálně půl roku před skončením fixace, některé banky však umí nabídnout refinancování i dva roky dopředu. Pokud jste to doposud neudělali, je vhodné nás kontaktovat a my vám řekneme vše, co musíte o refinancování vědět. S námi můžete získat výhodné refinancování hypotéky bez nutnosti uzavírání dalšího pojištění a dalších služeb, které zbytečně vše prodražují.

Pokud neoslovíte poradce, může se stát, že se budete muset vypořádat i s nenadálými situacemi, kdy například nový odhad je na nižší částku, než potřebujete nebo vám nová banka na poslední chvíli půjčku zamítne. S naší pomocí k těmto situacím vůbec dojít nemusí. Pomůžeme vám vybrat výhodné refinancování, s nízkou úrokovou sazbou a s eliminací uvedených rizik.

Cílem refinancování není jen získat nízký úrok, ale také snížení administrativy, poplatků a celkové výše splátky.