Logo

Vyřízení hypotéky

Vyřízení hypotéky nebo refinancování hypotéky vůbec nemusí být běh na dlouhou trať. Stačí nás kontaktovat a spolu celým procesem projdeme hravě. Pomůžeme vám sjednat tyto typy produktů:

Náhled

Refinancování hypotéky

Chcete-li zprostředkovat refinancování hypotéky a jedná se o klasický model, pak vyřízení trvá někdy i pouze 24 hodin. Podmínkou je, že klient dodá kompletní podklady (výpis z účtu, fotodokumentaci domu či bytu, původní úvěrovou smlouvu, printscreen z internetového bankovnictví se zůstatkem současné hypotéky, kopie OP a případně druhého dokladu všech žadatelů o úvěr).

Standardní hypotéka

Pro ty, kdo mají zájem o novou klasickou hypotéku, je potřeba trochu více času a samozřejmě jsou také nezbytné podklady pro její získání. Hypotéku vám vyřídíme do 14 dnů. Je potřeba doložit tyto doklady:

- doklad totožnosti + druhý doklad
- potvrzení výše pracovního příjmu
- u OSVČ daňové přiznání
- 3-6 výpisů z účtu
- kontakt na prodávajícího nebo makléře pro dořešení podkladů pro odhad ceny nemovitosti

Vyřízení hypotéky vyžaduje několik důležitých kroků. Není proto možné ji sjednat okamžitě. Po doložení podkladů musí dojít ke schvalovacímu řízení, splnění podmínek pro čerpání, například zapsání návrhu do katastru nemovitostí. Zpravidla nemusíte do banky více než jednou, vše ostatní zařídíme my. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi se vašeho případu ujmeme.

Máte-li jako klient vybranou nemovitost, ale potřebujete si zajistit současné podmínky úvěru na trhu, je možné si požádat o tzv. pohotovostní úvěr. Ten funguje zcela jednoduše: klient má bankou předschválenou a podepsanou úvěrovou smlouvu na určitý rámec, který pak čerpá podle konkrétní nemovitosti.

Další služby

Zajistíme rovněž i pojištění nemovitosti se slevou až 40% dle kritérií, které odpovídají odhadu ceny nemovitosti.

Chcete-li hypotéku, je potřeba nejprve zjistit, jaké máte možnosti. Na stránce www.poptavamhypoteku.cz je pro vás připravena nová služba, kdy zadáte poptávku na hypotéku či jiný typ úvěru a vyberete si z nabídky, které vám zašleme.