Logo

Poptáváte hypotéku?

Zadat poptávku není žádná věda. Napište kolik potřebujete a naši poradci na poptavamhypoteku.cz vám zpracují kalkulaci. Pokud úvěr realizujete, garantujeme, že máte vše bez poplatků.

Zjistit více

Kliknutím na tlačítko vypočítat automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zavřít

Jak kalkulačka funguje?

Použít kalkulačku hypotéky je velmi snadné. Stačí, když zadáte požadovanou výši hypotéky, o kterou chcete žádat, délku požadované splatnosti hypotéky, délku fixace úrokové sazby a hodnotu předpokládané zástavy.

Tyto stačí zadat do kolonek, popřípadě vybrat za použití přednastaveného výběru, a ihned se Vám zobrazí nejen výše měsíční splátky, ale například i celková výše úroků, nebo konečná částka úvěru, kterou za dobu splatnosti hypotéky zaplatíte. Hypoteční úvěry jsou možné od 300tis; horní hranice je limitována pouze vašimi příjmy.

S kým spolupracujeme

Předchozí
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Banka
Následující

Chcete se dozvědět více?

Stavební spoření

Stavební spoření je jedním z nástrojů jednak realivně slušného zhodnocení prostředků a také možností jednoho z nejdostupnějších úvěrů na bytové potřeby. Pro dofinancování kupní ceny nemovitosti, úhrady rezervačního poplatku, rekonstrukce či vybavení domácnosti spolupracujeme především ...

Vyřízení hypotéky

Vyřízení hypotéky nebo refinancování hypotéky vůbec nemusí být běh na dlouhou trať. Stačí nás kontaktovat a spolu celým procesem projdeme hravě. Chcete-li zprostředkovat refinancování hypotéky a jedná se o klasický model, pak vyřízení trvá někdy i pouze 24 hodin.

Proč s námi spolupracovat?

Zabýváme se sjednáváním hypoték a jejich refinancováním, úvěrů ze stavebního spoření a dalšími úvěry již od r. 2008. Finančních produktů včetně hypoték je na trhu velké množství. My vám pomůžeme se zorientovat v jejich nabídce. Prostřednictvím těchto stránek můžete získat lepší nabídku než ...

Zobrazit další články
chat Potřebujete poradit?
chat